Tip: Jak jednoduše stáhnout video z YouTube? Nová služba je zdarma a bez reklam

Chcete si stáhnout video Youtub, abyste se mohli prohlédnout nebo chcete použít ve svém vlastním videu? Oficiálně jste smůli. Platba offline v České republice nefunguje a příležitosti pro citace, ilustrace nebo youtube parodie zakázané z hlediska služby.

“Obsah nelze stáhnout, kopírovat, reprodukovat, distribuovat, vysílat, vysílat, vysílat, zobrazovat, prodávat, licencovat nebo jinak využívanou na jiný konec bez předchozího písemného souhlasu od youtube nebo v případě potřeby jeho hesla. YouTube a jeho dodavatelé licence jsou všechny mahjong ways Práva výslovně nepodporuje váš obsah, “je v dokumentu.

Pokud chcete stáhnout video, porušujete podmínky. Ale dělají vše a existují speciální webové služby nebo kancelářské nebo mobilní aplikace, které vám umožní radost.

YouTubnow.

Jedna z posledních řešení je YouTubnow.com. Funguje to stejným způsobem na SSYTUBE.COM nebo YOUOUPT.COM, je to pouze stránka, kde vložíte odkaz videa, vyberte požadovanou kvalitu a stáhnout. Pracuje dobře na počítači a mobilním telefonem. Na rozdíl od výše uvedené soutěže nemá YouTubnow omezení nebo reklamu.

Video Stejně jako u dvou zbývajících služeb, můžete jej snadno stáhnout změnou adresy URL prohlížeče pro video přehrávané na Youtub. Část youtube.com/ přepíšete na youtubnow.com/. Můžete si stáhnout videa v různých rozlišeních (až 1080p) a formátech (H.264 / MP4, VP8 / Webm) nebo pouze zvukové stopy (Opus / Webm, AAC / M4A).

Existují také export do MP3, ale neexistuje se přímo na webu, ale AIRA pro Windows a MacOS. YouTube se opravdu dívá do mp3 a všechno musí být obráceno. AIRA je také nutná ke stažení 1080p videa.

YouTube, protože malý čas změnil službu tak, že všechny tři tyto stahování služby omezují rozlišení na 720p. Pro 1080p a další, nebo videa s vyššími frekvencemi snímků, budete potřebovat nástroj pro ploše. Někdy o nich budeme někdy mluvit.

Leave a Reply

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *