Ulož.to nabízí očkovaným uživatelům kredit na stahování

Covid-19 onemocnění jsou stále rozšířené a podíl dvou dávek populace je 61,6%. Registrovaný spuštění serveru. Kapacita může také znásobit.

Zatímco loni, některé společnosti člověka lidského původu zůstávají doma a že virus nebyl zúžen, možnost dávat bonusy pro očkování. Pokud zaregistrujete platný QR kód očkování jako registrovanou službu uživatelů. Jeho platnost bude 6 měsíců. Více QR kódů rodiny nebo přátel lze použít k získání desítek kreditních gigabajtů.

Více: O2 Přístup v televizi v karanténě PornHub TV Novinka ve všech sazbách

Server označuje, že po kontrole QR kódu není ukládání dat uchováván z QR kódu. K ochraně. Chcete-li zadat QR kód, můžete navštívit stránku ULOZ.TO- / ZMĚNIT.

“Rozhodli jsme se odměnit všechny odpovědné lidi, kteří přispívají k jejich očkování překonat pandemii Covid-19. Domníváme se, že tato pozitivní motivace pro očkování přispěje ke zvýšení celkové mezery populace. Zároveň bychom chtěli inspirovat jiné společnosti a podnikatele v České republice přidat do této formy motivace. Lidé rádi odměny a pokud seznam dárků, škrtů a dávek pro dlouhou očkovanou, mohou být skutečně podstatným motivačním impulsem, “říká Jan Karabin, výkonný ředitel, který byl uložen.

Uloženo do FAQ označuje, že registrovaný uživatel QR kódu očkovacího certifikátu je dekódován v textovém formátu. Pro více informací je digitální podpis ověřen pomocí současných veřejných klíčů získaných z veřejných API Ministerstva zdravotnictví České republiky. Po ověření je z certifikátu vytvořen digitální podpis a všechny informace o certifikátu jsou vymazány. Všechno se provádí v API volání. Během zpracování nejsou informace uloženy v jakékoli databázi pouze v serveru API serveru (tj. Pro několik desítek milisekund) a po ukončení informací se informace automaticky vymažou.

Systém také pracuje pouze s anonymním certifikátem Hashem. Chcete-li vytvořit hash, je použita první polovina výstupu SHA1 a je uložena v uživatelích databáze hash, která již používá certifikáty (veškerý záznam certifikátu vypadá jako C12C51435B08B8B85E284 ‘a nemůže získat žádné informace o certifikátu vakcíny.

Hash je pak uložen v databázi, aby ověřil, zda bylo certifikát již použit v této konkrétní události. Uživatel, který zaznamenal certifikát, je pak zaznamenán pouze příznak, který již byla tato událost zapojena. Veškeré informace o certifikátu a uživatelském jménu však nejsou uloženy v databázi. Proces je proto 100% anonymní – není možné odvodit, který uživatel použil certifikát.

Záznam. Pouze pro ví, že certifikát s tímto podpisem (samotný certifikát není registrován) byl již používán. Ví, že tento uživatel již používá událost “Uložit záznam.to”. To však neví a princip věci, které nemůže vědět, který uživatel použil certifikát. Celý proces je proto systematicky anonymní. Informace o uživateli vakcinační informace nelze získat v hypotetickém úniku dat.

Leave a Reply

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *