Recenze chytrých hodinek Huawei Watch GT 3: stejné jako loni, ale přesto jiné?

Nová generace inteligentních hodinky Huawei GT 3 v celém světě a pulty tuzemských obchodů v tomto roce dosáhl před Vánocemi. Půjde do kanceláře testovat zlaté dámy model s 42 mm z nerezové oceli náramek s. Mohou se podívat na bránit svou cenu, a to dává smysl, aby inovovat staré modely na novinky?

Obal je skvělý čas Huawei GT 3 ukazuje, s pevným popruhem (v našem případě to byl zlatý řetěz, nerez) napájení magnetický kolébka s napájecím kabelem 80 cm s USB konektorem a průvodcem krátkého pro první použití.

Takže, balíček sám o sobě neobsahuje nic víc a víc, na druhé straně, co chcete sledovat? Ale kritika mám se svou chutí, ve kterém příliš velký bude fit s malou finesse hodinky dva řádky, a to i s možností stojánku. Chápu Huawei záměr mohu hledat luxusní Rozbalení, ale práce smarterly s místem by bylo jistě není k zahození.

Rozměry a hmotnost: 45,9 x 45,9 x 11 mm, 42 g (kovový pásek 70 g)
Léčba: 3D Zakřivené kopec Tvrzené sklo, plast základna a rám z nerezové oceli, tlačítko a tlačítko z nerezavějící oceli
Displej: 1,43 „AMOLED displej s rozlišením 466 × 466 px
RAM a vnitřní paměť 32 MB RAM a 4 GB vnitřní paměti
Baterie a nabíjení baterie Li-Po 455 mAh, dokud se životnost baterie na 14 dnů, bezdrátové nabíjení
Systém a kompatibilita: Harmonyos 2, kompatibilitu se systémem iOS 6 nebo 9 a více aplikací
Resistance: 5 ATM vodotěsné
Funkce:
Sportovní výkon měření aktivity
tepová frekvence, výpočet kalorií, měření vzdálenosti, rychlosti, měření rychlosti, virtuální trenér
dechová cvičení, sledování menstruačního cyklu, varuje problémy se srdcem, měření hladiny stresu
Akcelerometr, gyroskop, barometr, teploměr tělesné teploty, měření intenzity světla oxymetru
Mikrofon a reproduktor pro hovory
Varovné oznámení a příchozí hovory z telefonu
Výchozí odpověď na zmeškaný hovor
Hudební přehrávač pro ovládací prvky pro přehrávání hudby poslech i offline
Předpověď počasí, hledání telefonu
hodina, datum, stopky, budík s inteligentním pohonem
navigace
konektivita:
GPS, Glonass, BDS, Galileo, QZSS
Bluetooth 5.1

Vzhled a celý proces:
Technické zpracování je přesně to, co u sledovat téměř 7800 korun čekal. Tělo hodinek je vyroben z nerezové oceli, stejně jako kolo a kolečko pro rychlé spuštění sportovních aktivit. V žádném případě nebude vrzat, a to ani když je vysoký tlak na hodinky v ruce.

Me s testovanou ve zlatě z nerezové oceli o průměru 20 mm kapela má velmi dobrý vzhled a vyklouzne dobře. Definovat velikost popruhu se provádí pomocí dvou magnetů. Bohužel, oni nemají tak dobré, jak jsem to očekával a produkoval během testu několikrát denně, aby se řemen pohybuje silnější nebo rychlejší ruky.

To bude dělat nic, a nebojte se, že se podíváte, například klesly spontánně z ruky a udeřil popruh je častá, ale v případě magnetického upevňovacího popruhu zabránit.

Zobrazit:
Na displeji se zobrazí hodinky jsou jedny z nejlepších na současném trhu. 1,43 „displej AMOLED má rozlišení 466 x 466 pixelů. S takovým rozlišením a velikostí obrazovky přinese konečné Finesse 326 PPI, což je slušná hodnota.

Displej má velmi dobrou barvu a dobrou čitelnost i mimo jasný den. Jas lze sledovat Vyšponovat až 800 nitů, nebo jej ponechat na automatickou regulací jasu, který funguje velmi dobře.

Uživatelské rozhraní a příkaz:
Tyto pohotovostní skladby na operačním systému Harmonyos 2, který funguje dobře při zkouškách a já jsem jim, setkat se s dláta či trhání obrazu. Po stisknutí tlačítka nebo otočení zápěstí k obličeji obrazovky zobrazuje přednastavené volby, která je nebo Appgallery stovek, které mají pro každého něco.

Tím, že tažením prstem na obrazovce, stáhněte slepou s rychlými funkcemi, přetažením prstu nahoru a potom zobrazte oznámení telefonu. Hlavní menu můžete přistupovat stisknutím otočného kola a můžete to udělat s prstem nebo otočným kolem. Osobně mohu poškodit nevyužitý potenciál jako potvrzení o přijetí stisknutím otočného kola. Místo toho stiskněte kolo, vždy se vrátí na spouštěcí obrazovku číselníkem.

Dolní tlačítko je nastaveno tak, aby vybelil výchozí sportovní aktivitu. Můžete však změnit funkci tohoto tlačítka, kterou hodnotím více. Při otáčení otočného kotouče v menu aplikace také hodnotím pozitivním způsobem další vibrací. Hodinky tímto způsobem hledají určitou odezvu vibrací podobně jako telefon, který si myslím, že to není škoda.

Aplikace:
Po spuštění hodinek máte předinstalované aplikace, které pracují spolehlivě a flash. Můžete je přistupovat stisknutím otočného kola, když je obrazovka zapnuta a můžete také přiblížit pomocí otočného kola a přiblížení mezi aplikacemi.

Dostupné předinstalované aplikace
Na cvičení
Cvičení Barometr Records.
Compass Compass.
Oznámení o měření hladiny kyslíku
Teplota kůže
Zdravý životní styl portfolio
Chronometrová aktivita Záznamy
Načasování
Stres
Cvičení pro snížení světla baterky
Připojte svůj protokol Najít telefon
Kontakty

Ve vnitřním úložišti můžete také stáhnout aplikaci AppGalerery, která je v současné době k dispozici v několika desítkách lidí. Bohužel, většina z nich je v našich dílech zcela nepoužitelná, nebo jsou nudné nezletilé, které mohou být použity pouze na toaletách, pokud jednoduše zapomenete na telefonu a všechny informace o zabezpečení na toaletách, které jste si přečetli.

V aplikaci Appgallery můžete vždy objevit zajímavé aplikace. Například navigace Google, kalkulačka, prodejní list rychlého nákupního seznamu nebo například školení pro cvičení. Proto není o doufání, že aplikace budou v budoucnu zvýšeny.

Funkce:
Co je to se týká počtu funkcí, GT 3 nemůže vše pro nic za nic stydět. Ve skutečnosti, že výjimky mají miniaturní telefonu, které můžete plně spolupracovat při všech činnostech.

Začneme sport. Huawei chlubí, že hodinky může podporovat až 100 sportovní módy. Po důkladném přezkoumání, mohu dát jen trochu Huawei střídmostní právo. Zjednodušeně řečeno, hodinky jsou o 20 předdefinovaných režimů (běh, kolo, plavání, triatlon, snowboarding, lano skoku, atd.), Ale hlavním lákadlem spočívá v zakázkové konfiguraci pokročilých sportovních režimech.

Měření vitálních funkcí při sportu nebo měření ujeté vzdálenosti na čipové hodinky Vezměte za závazné normy. To, co jsem spokojen s tímto modelem je přítomnost měření hladiny kyslíku v měření teploty krve nebo orgánu. Lidé, kteří nosí hodinky, i když spíte, pak vítejte a měření kvality spánku a inteligentní funkce probuzení, která se probudí postupně nejideálnější čas po dobu okolo alarmu přednastavené.

Další povedená funkce, které mohou být užitečné je měření stresu a dokonce i navazujících úrovních svých pravidelných dechových cvičení. Hodinky budou rovněž upozorněni tak dlouho sedět a nedělat nic, nebo si pamatovat dodržování pravidelného požívání režimu.

Musím také pogratulovat možnost volání hodinky přímo do předdefinovaných čísel, které mohou být uloženy jen 10. V tomto okamžiku, pokud odpovíte na volání a uskutečňovat hovory přímo z hodinek, které jsem velký fanoušek, tak jsem velmi rád, že Huawei GT 3 znázorňuje tuto funkci. Ale stále existuje pravidlo, musíte mít hodinky přes Bluetooth av dosahu mobilního telefonu, jinak jste smůlu. Objem výstupu reproduktoru pro hodinky by mohlo být větší (například při řízení auta na rušné silnici, můžete mít malý problém s slyšitelnosti), tuto nemoc, ale posun mikrofonu Velmi dobrý zároveň velmi dobře zruší všechny nežádoucí zvuky během hovoru.

Poslední kapitola, kde je zastávka je hudba. Díky interní paměti, můžete sledovat zachránit svou vlastní hudbu a číst, a pak připojená zařízení, jako je sport. Telefon může zcela zmizet. Vše sleduje párování a nastavení se provádí pomocí aplikace pro mobilní telefony Huawei zdravotnictví, kterou jsem nemohl najít žádnou možnost integrovat Spotify nebo YouTube Music. Zatím, podle oficiálních kanálů do hodinek, nemůžete vytvářet seznamy skladeb Spotify, například.

Vytrvalost:
Další kapitolou je pozoruhodné vytrvalost hodinky. To je silné slovo. Huawei ukazuje kapacitu mAh 455 a jmenovitou životnost baterie až 14 dní. Vypadá to, že jo?

Je to životnost baterie pěkné a zdá reálná. Při běžném používání, můžete získat asi 10 až 12 dnů vytrvalosti během intenzivního používání a časté sportovní počítání po dobu 5-7 dnů.

Dívám se po rozbalení a ukázal rušné po 4 dnech užívání, jsem 46%. A ukážu nešetřil a používá čestně, a to i v noci s kontinuální měření pulsu a povolené inteligentní buzení. Takže, pokud budete mít hodinky na klidný pobyt, můžete nechat nabíječku doma. Podíváte-li se, ale spíše velmi aktivně používat s velmi častým poloze zobrazení se vyhnout časté zatížení.

Hodinky lze nabíjet pomocí bezdrátové nabíječky dodané nebo Qi kompatibilní bezdrátovou nabíječkou, nebo přes smartphone držáky obrácená zatížení. Rychlá podporovat a Qi náboj od 0 do 50%, může být dosaženo v asi půl hodiny.

Závěr:
Huawei GT 3 hodinky Upřímně doporučují, aby lidé chtějí luxus elegantní vzhled s mnoha funkcemi a vynikající výdrž baterie. Ve srovnání s modely z loňského roku, nicméně nevidím mnoho inovací, takže bych byl schopen přesvědčit ke koupi hodinek. Ale pokud stejně jako já máte chytré hodinky, které má na co vzpomínat a přemýšlet o koupi nové, mohu sledovat GT 3 s radostí.

Huawei Watch GT 3 oficiálně začíná v prosinci 2021 (některé modely 9. září 2021). Takže, pokud plánujete koupit hodinky pro sebe nebo své blízké pod stromem, napište toto datum v kalendáři.

Hodinky budou k dispozici ve dvou velikostech ve verzi 42mm nebo 46mm s popruhem 20 mm nebo 22 mm. Verze 42mm bude k dispozici s nerezovým páskem nebo elegantním bílým koženým páskem. Verze 46mm si můžete koupit s bílým popruhem z nerezové oceli nebo černým silikonovým popruhem. V lednu příštího roku by měla dorazit 46mm verzi s hnědým koženým náramkem.

Velká velikost
Color Color.

Popruh

Cena

42 mm

Zlatá nerezová ocel (zlato) 7,790 Kč
Rose Gold Leather (bílá / světle hnědá) 6,890 Kč

46 mm

Stříbrná nerezová ocel (stříbro) 8 290 Kč
Černý silikon (černá) 6.890 Kč
Stříbrná kůže (hnědá)

Leave a Reply

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *