Jak zjistit, kdo mi volal? Naučte se rozpoznat neznámé telefonní číslo a nevyžádané hovory blokovat

Situace, kdy neznáte telefonní číslo a divíme se: Můžu to hledat? Nebo jehož číslo? Není neobvyklé. Navrhovatelé, kteří dostávají obavy, jsou opodstatněny. V lepším případě je to další nudná marketingová nabídka, v tomto nejhorším případě to může být podvodné volání, jehož pouhé zvedání provozovatele vám může účtovat značnou finanční částku (pozor na čísla z čísel 90).

Naštěstí nemusíte skočit do zlatých míst, abyste zjistili, že volání, které volají. Zadání CIFF z mobilní obrazovky na internetovém vyhledávači můžete najít číslo a jednoduše zjistit, zda kontakt patří k podnikání nebo podnikání. Specializované webové stránky nebo mobilní aplikace navíc obsahují uživatelské záznamy telefonních čísel a další vám řeknou, jak můžete očekávat po zvednutí. Vyřazení významné volání z nudné reklamy s nárazem se snazší přiřadit.

Jak vědět, kdo mi říkáte číslem
Nejprve zkuste neznámé číslo jednoduše zadat Google nebo jiný internetový vyhledávač, ve všech možných tvarech (společně s mezerami, bez přednastavení, s přednastavením). Pokud má číslo jiné předvolby +420, je to volání ze zahraničí. Například, o které zemi je, najdete například na webových stránkách.

Pokud se takhle nedíváte, ale chcete zjistit číslo, je to určité užitečné pokusit se zkusit jeden z již uvedených digitálních stránek, včetně.

Můžete také vědět, kdo volá, kdo můžete také ve vašem mobilu. Aplikace, jako například Neval.cz nebo Kdomivolal (k dispozici na Android a iPhone), vás automaticky informují, že číslo má negativní časopis uživatele z tohoto důvodu, a pak ji vyhledejte. Dejte si pozor na automatické blokování se nevztahuje na volání, které chcete v tomto případě v tomto případě zvednout, musíte ručně přidat číslo do výjimek.

Čím telefonního čísla může také znát váš operátor. O2, Vodafone a T-Mobile nabízí možnost identifikovat škodlivé nebo nudné hovory (i když je to skryté číslo). Jednoduše vyplňte dotazník a odešlete data na adresu. Služba je však účtována.

Leave a Reply

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *