Jak pořídit snímek obrazovky (print screen) na počítači i mobilním telefonu?

“Dělat tiskovou obrazovku”, resp. Screenshot, je jedním ze starlight princess základních dovedností. Většina klávesnic pro tuto funkci má vlastní tlačítko a existuje mnoho programů, které pracují s tiskovou obrazovkou. V různých zařízeních se postupy liší.

Obsah výsledků je však uložen v obrazovém formátu. Často potřebujete, abyste poslali jinou osobu, nebo pro rychlý obsah úložiště, který by mohl brzy zmizet. Nebo uložit “přibližnou sílu” obraz webu, který neumožňuje jeho skladování. Z větší části je PNG uložen výjimečně v JPG.

Jak mohu kompromis tiskové obrazovky v systému Windows?

Má tlačítko s tiskovou obrazovkou nebo PRTSCR na klávesnici. Při stisknutí obsahu monitoru / mužů v poštovní schránce systému je nutné tento obsah vložit (přes Ctrl + V) do grafického editoru (například malování) a uložení. Stisknutím obrazovky ALT + Tisk uložte obsah aktuálního okna, který je aplikován na Windows 7 a dříve. V systému Windows 8 a novější, stiskněte tlačítko Win + Print.

Společnost Microsoft má vlastní aplikaci nazvané řezy. Řez a skica v systému Windows 10. Tyto aplikace umožňují odstranit obsah obrazovky v jediném kroku (nebo nemusí být obdélník, vyberte požadovanou oblast v nástroji), pak jednoduše upravte a uložte jej nebo e-mailem.

Můžete také použít jiné specializované aplikace, což je opravdu hodně. Funkce snímku obrazovky například má také box dropbox, který je umístěn přímo ve složce System a zálohuje mrak. Něco podobného lze dekorovat. Anedriv. Screenshoty mohou být také poslední operou.

Jak nakupovat tisk obrazovky na Mac?

Klávesnice Apple nemá tlačítko na obrazovce tisku. Ale mají komplikovanou klávesovou zkratku. Na rozdíl od oken se však obraz uloží. Příkaz + Shift + 3 a příkaz IGER v formátu PNG uloží obsah celého monitoru. V případě více monitorů, na rozdíl od oken, je uložen jako dva obrázky.

Příkaz + Shift + 4 je přístupný pero pro uložení pouze vybraného obdélníku. I přes přímý přístup + SHIFT + 4 + MEZERNÍK, můžete uložit obsah konkrétního okna / aplikace a na rozdíl od oken, nemusíte ji předložit.

Používáte vestavěnou funkci zařízení nebo externí programy pro tiskovou obrazovku?

Vestavěná funkce
Externí programy

Jak získat PrintScreen na Android?

Některé značky chytrého telefonu také nabízejí tmavé metody vchodu do celé dlaní po obrazovce, ale kombinace tlačítek na přepínacím tlačítku snižující hlasitost. To uloží snímek v paměti telefonu ve formě obrázku.

Například v Huawei funguje také pro úsporu obsahu ve formě videa, resp. Na obrazovce ve video podobě. Slouží pro kombinaci posuvného tlačítka + zvýšení objemu.

Jak jste si koupili tiskovou obrazovku na iPhone?

Všechny iPhony a iPody používají kombinaci ANCT stiskněte tlačítko START +. Stejně jako u Androidu je obraz umístěn přímo na paměť telefonu.

Leave a Reply

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *