Google Translate přeloží menu i nápisy na cedulích. Nově i v češtině

Americké společnosti včera značně rozšířily vlastníka kompilátoru. Nový, může přeložit text do značek, papíru atd. Mezi několika desítkami jazyků. Tato funkce je k dispozici na Google Translate po dobu čtyř let, ale pouze pro překlady do angličtiny a postupně se šíří do jiných světových jazyků. Ale od včerejška může rozpoznat 89 jazyků a přeložit text na více než 100 jazyků. V obou případech jsou také známy čeština a slovenština.

V aplikaci stačí vybrat zdrojový a cílový jazyk a klikněte na ikonu fotoaparátu. Dále, Přeložit bude analyzovat veškerý text, který potřebujete pro objekty. A to je tak zručný, že odstraní originál a místo toho (například v těchto značkách), překlad.

Navíc je zpráva, že překládání může rozpoznat zdrojový jazyk. A děkuji za neuronové sítě, slibuje lepší výsledky než dříve. Zámořský je také užitečný, že vizuální překladové funkce offline.

Tato aplikace má tři vizuální překladové režimy. Standard je přeložen v reálném čase a stejný text s originálním obrazem. Ale pak je možné překládat obrázky nebo fotit a vybrat oblast, která musí být přeložena.

Překlady v reálném čase jsou efektivnější, ale ve znamení musí být pomalé a omezené textem. A když se trochu potřásneš, Google spustí text překládá znovu, obraz stále bliká. Podle mého názoru je nejužitečnější je třetí režim. Klepete-li fotografie jednou, prst pouze označuje místo s textem a Google překládá, aniž by byl omezen.

Kromě toho jsou výsledky mnohem lepší, viz galerie. Dovoluji mi přeložit čínské tabule, kde je v reálném čase: “Upozorňujeme, že chrání a chránit. Vytvoření zdravotní péče. Krásné vodní prostředí.” Jen kecy. Při zobrazení a výběru textu ručně, zpráva dává větší smysl smysl: “Postarejte se o ochránce a ochranu zdraví, abyste vytvořili krásné vodní prostředí.”

Leave a Reply

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *